fahimi
03 فروردین 1402 - 11:11

۲ مورد گازگرفتگی در باغ فدک اعلام شد

اصفهان – سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: ۲ مورد گازگرفتگی در باغ فدک اعلام شد که خوشبختانه تلفات نداشت.

فرهاد کاوه آهنگران در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به آمار ارائه خدمات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان به مسافران نوروزی اصفهان اظهار داشت: در روز دوم فروردین ماه دو هزار و ۲۰۱ تخته چادر در نقاط تعیین شده شهر اصفهان برپا شده است.

وی افزود: از این تعداد یک هزار و ۲۴۰ تخته چادر در کمپ فدک برپا شده و مابقی نیز در ورزشگاه‌های امام خمینی، توانا، گل نرگس، ولایت و امین و دانشکده آب و برق بوده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با بیان اینکه گشت مداوم برای امدادرسانی به مسافران در صورت نیاز در کمپ‌های نصب چادر به صورت مستمر در حال انجام است، تصریح کرد: در روز گذشته ۱۵۶ عدد پیک نیک از داخل چادرها جمع آوری شده است.

وی با اشاره به استقرار اکیپ امداد و نجات در کوه صفه نیز افزود: در روز گذشته ۳۵۲ مورد راهنمایی و جلوگیری از حادثه در کوه صفه توسط ۲ اکیپ ثابت و ۳ اکیپ گشتی در نقاط قله، ایستگاه ۲، تخت سیاوش، مرعشی، گل زرد، دیوار، آئینه، ماری و … انجام شده است.

کاوه آهنگران افزود: ۲ مورد حادثه گاز گرفتگی در کمپ فدک گزارش شد که با هوشیاری آتش نشانان، چادرها شناسایی و نفرات به سرعت از چادر خارج و تحویل عوامل اورژانس شهر شدند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1105642